Toplu Dağıtım

Toplu Dağıtım


  

Toplu Dağıtım Hizmetleri

Rks Kurye tüm Türkiye'ye toplu dağıtım hizmeti vermektedir. İstanbul dışındaki gönderileriniz kargolama yöntemiyle iletilmekte, İstanbul içi toplu dağıtım hizmetleriniz moto kuryeler ve yaya kuryeler aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Kargo şirketleri toplu dağıtım hizmetlerinde yetersiz kalırken Rks Kurye uzmanlık alanını bu bağlamda da devreye sokarak hızlı teslimat gerçekleştirmektedir.

Rks Kurye, 2000 yılında kurulmuş ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile toplu dağıtım hizmetlerin de başarılı birşekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Moto kuryeler ile yapılan toplu dağıtımlar kargolama yöntemi veya yaya kuryeler ile yapılan dağıtımlara göre daha hızlı yapılmaktadır. Gönderilerinizin birbirine olan mesafesi yakın ise yaya kurye ile toplu dağıtım hizmeti almanız daha ekonomiktir.

İstanbul Toplu Dağıtım

İstanbul'da toplu olarak iletmek istediğiniz gönderilerinizi moto kuryeler hızlı birşekilde teslimatını gerçekleştirmektedir. Kalabalık semtlerde bulunan toplu gönderileriniz için araçla taşınan gönderileriniz yaya kuryelerimiz tarafından teslimatları yapılmaktadır. Toplu dağıtım ücretlendirmesi teslimat hızına bağlı olarak değişmektedir. Örneğin 1000 adet gönderiniz olsun. Bu miktardaki gönderinin teslimat süresi kısaldıkça fiyat artmaktadır. Toplu gönderileriniz için erkenden işe başlamak ekonomik bir çözümdür. Ayrıca gönderinizin büyüklüğü ve imzalı, imzasız teslimatlar da fiyata etki yapmaktadır.
Detaylı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşınız.

Avantajları

Toplu dağıtım hizmeti satın alarak, personel tasarrufu yaparsınız. Bu gönderileri kendiniz dağıtmak istediğiniz de araç giderleri, personel giderleri kıyaslaması yapıldığında hiç de ekonomik bir seçenek olmadığını göreceksiniz. Zamandan tasarruf edersiniz. Zaman en değerli hazine olduğu gerçeği ile yola çıkarak ekonomik seçeneğin ne olduğu apaçık ortadadır. Rks Kurye yılların vermiş olduğu tecrübesi ile profesyonel toplu dağıtım hizmetleri vermektedir. Detaylı bili için iletişime geçiniz.